فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

در کتابخانه شهید رجایی بجستان انجام شد؛

ایجاد بخش پژوهش و انتقال و تجهیز نمازخانه

به همت اداره کتابخانه های عمومی بجستان ، با ایجاد بخش پژوهش و انتقال و تجهیز نمازخانه کتابخانه عمومی شهید رجایی، زمینه استفاده بهینه از کتابخانه برای اعضا فراهم شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت اداره کتابخانه  های عمومی بجستان ، با ایجاد بخش پژوهش و انتقال و تجهیز نمازخانه کتابخانه عمومی شهید رجایی، زمینه استفاده بهینه از کتابخانه برای اعضا فراهم شد.

مجتبی عاملی،مسئول کتابخانه شهید رجایی گفت: به منظور ایجاد فضایی مناسب در کتابخانه مرکزی شهرستان، پس از بهسازی مکان جدید، شامل رنگ آمیزی، تعمیر سیستم روشنایی و خرید وسایل مورد نیاز، نمازخانه کتابخانه شهید رجایی به مکان جدید منتقل شد.

عاملی ادامه داد: نمازخانه در مکان جدید، این ظرفیت را دارد که برخی از فعالیتها و برنامه های فرهنگی،مذهبی را در مکان مذکور برگزار نماییم. لازم به ذکر است، فرش نمازخانه حدودا به ارزش چهار میلیون ریال توسط خیرین اهدا شد.

وی تاکید کرد: به منظور تأمین نیازهای پژوهشی دانشجویان و محققان، بخشی از کتابخانه به عنوان بخش پژوهش تجهیز و راه اندازی شد.

عاملی ادامه داد: در این بخش که مختص پژوهشگران با شرایط ویژه خواهد بود، اعضا میتوانند علاوه بر دسترسی به اینترنت، از امکانات کتابخانه دیجیتال که قبلا راه اندازی شده بود و پایگاه های اطلاعاتی در اختیار استفاده نمایند. 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ