فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

در نیشابور انجام شد؛

دیدار روسای اداره کتابخانه های عمومی و دانشگاه آزاد اسلامی

در دیدار رییس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان، بر استفاده از ظرفیت های کتابخوانی مشترک تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در دیدار رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان، بر استفاده از ظرفیت های کتابخوانی مشترک تاکید شد.

محمدرضا مقدم پاشا رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور گفت: در دیداری که با حضور علیرضا سید آبادی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،میثم لعل عوض پور رییس جهاد دانشگاهی، محمداحمدآبادی مدیر انجمن کتاب پرواز سیمرغ،جمعی از فعالان حوزه کتاب و به مناسبت انتصاب دکتر مجتبی موحدی فر به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نیشابور صورت گرفت برنامه های ترویجی کتابخوانی با استفاده از ظرفیت های دانشگاهی بحث و بررسی شد.

وی ادامه داد:دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت های گسترده ای برای ترویج فرهنگ کتاب دارد جمع کثیری از دانشجویان و کتابخانه های بزرگی در این دانشگاه مشغول فعالیت هستند که با استفاده از این امکانات و منابع می توان برنامه های مشترک خوبی را به اجرا درآورد.

مجتبی موحدی فر رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن استقبال از فعالیت های کتابخوانی بر ضرورت مطالعه انواع کتاب ها در محیط های دانشگاهی تاکید کرد.
 
نسخه قابل چاپ