فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با حضور مژگان شیخی،نویسنده مطرح کودک و نوجوان؛

بیست و ششمین دوشنبه کتابخوانی در گناباد برگزار شد

بیست وششمین نشست دوشنبه های کتابخوانی در گناباد به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و با حضورمژگان شیخی، نویسنده مطرح کودک و نوجوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، بیست وششمین نشست دوشنبه های کتابخوانی در گناباد به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و با حضورمژگان شیخی، نویسنده مطرح کودک و نوجوان برگزار شد.

احمد مظلوم، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد با اعلام این خبر گفت: خدا راشاکریم که در زمان محدودیت هایی کرونایی و تعطیلی کتابخانه ها توانسته ایم 26 نشست آنلاین با حضور نویسندگان و شاعران برجسته کشوری و استقبال گسترده ی اعضای کتابخانه ها اجرا نماییم.

 جلسه با معرفی کتاب" امام علی (ع) و یارانش " توسط هانیه سلیمی، عضو کتابخانه و با حضور نویسنده آغاز شد و نویسنده به معرفی این کتاب پرداخت.

مژگان شیخی، نویسنده کودک و نوجوان با اشاره به کتاب "امام علی و یارانش" گفت: من نهج البلاغه را خیلی دوست دارم و همیشه در فکر این بودم که چطور میتوانم خطبه های نهج البلاغه را برای کودکان و به زبان آن ها بنویسم که با نگارش قصه هایی از امام علی(ع) با توجه به خطبه های نهج البلاغه این امر میسر شد که کودکان عزیز را به خواندن این کتاب ها توصیه میکنم.

سپس وی توضیحاتی در مورد آثار  و زندگی خود اظهار داشت.

وی در جواب به سوالی با عنوان  چگونه میتوانیم یک نویسنده خوب باشیم، گفت: مطالعه کتاب های زیاد، ساده نویسی، حوصله نوشتن، انتقاد پذیری و.... شرایط لازم برای یک نویسنده خوب شدن است.


معرفی کتاب و پخش کلیپ های کتابخوانی از آثار و زندگی نویسنده و کلیپ های مرتبط با ولات حضرت علی(ع) از حواشی این برنامه بود.    


 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ