فهرست

اخبار شهرستان‌ها

طرح «با قاصدان کتابخوان رضوی»؛

در قالب دعوت از کارکنان دستگاه های اجرایی جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان بجستان اجرا شد

طرح «با قاصدان کتابخوان رضوی» در قالب دعوت از کارکنان دستگاه های اجرایی جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های  عمومی خراسان رضوی، طرح «با قاصدان کتابخوان رضوی» در قالب دعوت از کارکنان دستگاه های اجرایی جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان اجرا شد.

علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان با اشاره به اجرای طرح «با قاصدان کتابخوان رضوی» گفت: این طرح همزمان با برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با همراهی و مشارکت دستگاه های اجرایی شهرستان در حال اجرا است.
وی تصریح کرد: در طرح « با قاصدان کتابخوان رضوی» ضمن دعوت از کارکنان  دستگاه های اجرایی شهرستان برای حضور در کتابخانه های عمومی شهرستان علاوه بر آشنایی با خدمات کتابخانه ای، به معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی نیز پرداخته می شود.
در همین راستا با دعوت از کارکنان اداره ورزش و جوانان،اوقاف و امور خیریه شهرستان سعی بر آن داشته ایم گامی موثر در اعتلای فرهنگ رضوی و برگزاری باشکوه تر این جشنواره برداشته شود.

گفتنی است، تا کنون بالغ بر 8 دستگاه اجرایی با حضور درکتابخانه شهید رجایی شهرستان بجستان در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کرده اند. همچنین ادارات ورزش جوانان و اوقاف و امور خیریه شهرستان قول همراهی در راستای  تبلیغ و ترویج  جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان را دادند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\بجستان\اداره اوقاف\final\photo_2021-09-05_10-27-00.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\بجستان\اداره اوقاف\final\photo_2021-09-05_10-27-25.jpg

 
نسخه قابل چاپ