فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف گسترش تعاملات؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی مه ولات به شهردار شادمهر دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مه ولات در راستای گسترش تعاملات با شهردار شادمهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محمدعلی صفری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مه ولات در راستای گسترش تعاملات با محسن جفایی، شهردار شادمهر دیدار و گفتگو کرد.

محسن جفایی، شهردار شهر شادمهر مه ولات، ضمن تقدیر از رمضانعلی رضایی، خیر کتابخانه ساز شادمهر، گفت: علیرغم جمعیت و اشتیاق مردم شهر شادمهر متاسفانه این شهر فاقد کتابخانه بود که به همت خیر نیک اندیش شادمهر این امکان برای مردم بوجود آمد و به واسطه آن امروز شاهد استقبال مردم و پرشدن ایام فراغت آنها به ویژه قشر نوجوان و جوان شده است.
وی افزود: هدف ما اعتلای فرهنگ عمومی و گسترش آگاهی مردم است و این جزء با مطالعه و بالابردن اطلاعات امکان پذیر نیست در همین خصوص شهرداری نیز با انجام تعهدات خود نسبت به پرداخت سهم نیم درصد شهرداریها تلاش می کند گامی موثر و مفید در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و اعتلای فرهنگ عمومی بردارد.

در ادامه محمدعلی صفری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مه ولات گفت: هدف ما در مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان ارائه خدمات کتابخانه ای به تمامی مناطق شهرستان در راستای رشد فرهنگ و بالا رفتن درک و آگاهی عمومی برای پرورش نسلی آگاه و آینده ساز است.
 
نسخه قابل چاپ