فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت عضو شورای اسلامی شهر گناباد از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

عضو شورای اسلامی شهر گناباد با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مهران حسین زاده، عضو شورای اسلامی شهر گناباد با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللهِ وَعَلَی الْاَرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ ، عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ

 خداوند یگانه به قلم و حرمتش سوگند یاد کرده و معجزه همیشه جاوید آخرین سفیر سعادت را کتاب آسمانی دانسته است. این نشانه روشن، افزون بر پیشینه پربار فرهنگی و شمار کتاب ها، کتابخانه ها، کتاب نگاران و نام آوران، ما را ترغیب می کند ریشه های کهن و مانای کتاب را با نگرشی نو، به بررسی بنشینیم.  در شرایطی به سر می بریم که کنترل بیماری و ویروس کرونا بیش از هر چیز به خود مراقبتی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیازمند است اما در کنار سلامت جسم باید مراقب سلامت روح خود نیز باشیم باید با ارتقا سطح علمی و معنوی از طریق خواندن کتاب های مفید و اثرگذار شرایط بهتری را برای خود و خانواده هایمان ایجاد کنیم. با عنایت به اینکه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال برگزاری است با توجه به تقارن این جشنواره با ماه محرم  اعضای خانواده با شرکت در این جشنواره کتاب‌خوانی می توانند هم در افزایش آگاهی خود از سیره معصومین(ع) و هم از لذت کتاب‌خوانی در جمع اعضای خانواده بهره مند شوند.
اینجانب از مردم متدین و فرهنگ دوست شهرستان گناباد دعوت می کنم با حضور پرشور و گسترده خود در این جشنواره و با بهره مندی از فرهنگ رضوی در جهت ارتقای فرهنگ مطالعه شرکت کنند و با مطالعه منابع جذاب این جشنواره، آرامش روحی، سلامت جسم و ارتقا معنوی را میهمان همیشگی خانواده های خویش کنند.

مهران حسین زاده
عضو شورای اسلامی شهر گناباد
نسخه قابل چاپ