فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

در نیمه نخست فروردین ماه انجام شد؛

برنامه های فرهنگی توسط اداره کتابخانه های عمومی بجستان

بزرگداشت روز شهردار و برگزاری مسابقه کتابخوانی هفته جوان و اعیاد شعبانیه از جمله برنامه ها یفرهنگی اداره کتابخانه های عمومی بجستان در نیمه نخست فروردین ماه سال جاری بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، بزرگداشت روز شهردار و برگزاری مسابقه کتابخوانی هفته جوان و اعیاد شعبانیه از جمله برنامه ها یفرهنگی اداره کتابخانه های عمومی بجستان در نیمه نخست فروردین ماه سال جاری بوده است.

مسابقه کتابخوانی به مناسبت «هفته جوان و اعیاد شعبانیه»

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان با همکاری اداره ورزش و جوانان و اداره بهزیستی شهرستان، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت «هفته جوان و اعیاد شعبانیه» کرد.

علیرضا صغیر رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان با بیان این خبر افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته کتاب «جوانان، ازدواج و راهکارها» نوشته سید محمد حسینی شیرازی به عنوان منبع مسابقه در نظر گرفته شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان افزود: نحوه برگزاری مسابقه به صورت چهار گزینه ای و الکترونیکی است که شرکت کنندگان پس از مطالعه کتاب و پاسخ دادن به سوالات، پاسخنامه را از طریق پیام رسان های داخلی به آدرس ذکر شده ارسال نمایند.

بزرگداشت روز شهردار

همزمان با سالروز شهادت شهید باکری و روز شهردار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به همراه مسئول کتابخانه عمومی شهید رجایی با شهردار شهر بجستان دیدار و روز شهردار را به وی تبریک گفت.

علیرضا صغیر رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان در این دیدار ضمن تقدیر از همراهی و همدلی شهردار شهر بجستان بیان داشت: امیدواریم در سال جدید با حمایت و همراهی شهرداری و برنامه ریزی جامع، اقدامات و خدمات بهتر و بیشتری ارائه دهیم چرا که هر قدمی که در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی و مطالعه برداشته شود، نتیجه سازنده و اثرگذار آن را همه مردم درک و لمس خواهند کرد.

علی روح بخش شهردار بجستان نیز ضمن تقدیر از فعالیتهای فرهنگی اداره کتابخانه ها و کتابدران بیان داشت: شهرداری همچون گذشته در جهت همکاری با اداره کتابخانه ها و اجرای برنامه های مشترک فرهنگی همراه خواهد بود و تعاملات بیش از گذشته تقویت خواهد شد.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ