فهرست

اخبار شهرستان‌ها

معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی؛

در مراسم تحلیف شوراهای بخش جلگه زوزن خواف انجام شد

به همت اداره کتابخانه عمومی خواف در مراسم تحلیف دوره ششم شوراهای بخش جلگه زوزن شهرستان معرفی و نحوه شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت اداره کتابخانه عمومی خواف در مراسم تحلیف دوره ششم شوراهای بخش جلگه زوزن شهرستان معرفی و نحوه شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی انجام شد.

در ابتدا حجت الاسلام مهدی گنج بخش، از روحانیون شهرقاسم آباد گفت: باتوجه به وظایف شوراهای اسلامی روستا در خصوص خدمت رسانی به مردم، باید مسائل فرهنگی و مذهبی در زمره اهداف و کارهای شورای روستا قرار گیرد.راهنمایی وتشویق مردم و بخصوص جوانان جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی که با محوریت سیر و سلوک ائمه اطهار(ع) برگزار می شود، می تواند گامی موثر و مفید در این راستا باشد.

در ادامه حجت الاسلام علیرضا عرب، منتخب شورای روستای زوزن گفت: مفتخریم که بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در سرزمین خراسان و همه ساله میزبان هزاران مسلمان است. اکنون که با وجود بیماری کرونا قرارگرفتن د رکنار آن بارگاه ملکوتی میسر نیست  می توان با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی که به همت نهادکتابخانه های عمومی برگزار شده است زمینه شناخت فرهنگ رضوی، سیره و اخلاق آن امام همام را فراهم ساخت، لذا از همه شما می خواهم که دراین حرکت فرهنگی شرکت و دیگران را نیز به مشارکت در این امر دعوت کنید.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مرداد\خواف\رضوی در تحلیف شورا\final\3.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مرداد\خواف\رضوی در تحلیف شورا\final\2.jpg


Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مرداد\خواف\رضوی در تحلیف شورا\final\5.jpg

 
نسخه قابل چاپ