فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد؛

ویژه برنامه قصه و قصه گویی در کتابخانه های عمومی گناباد

به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی ویژه برنامه قصه و قصه گویی به همت کتابخانه های شهید ابدی شهری،باهنر کاخک و شهدای زیبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به مناسبت 17 اسفند سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی ویژه برنامه قصه و قصه گویی به همت کتابخانه های عمومی شهید ابدی شهری و شهید باهنر کاخک و شهدای زیبد به صورت مجازی در بستر اسکای روم برگزار شد.

در این مراسم  اعظم خزاعی، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گناباد قصه «آن بالا، این پایین» به قلم فاطمه توپچی را معرفی کرد. و به بیان نکاتی درباره قصه و قصه گویی پرداخت.

وی افزود: هنر «قصه گویی» را خداوند در ذات همه انسان ها قرار داده است، اولین قصه گو خداست و قرآن پر از قصه های زیباست و هر کس می تواند با استعداد ذاتی خود قصه ها را پرورش دهد و بیان کند.

زهرا بهادرپور، مسئول کتابخانه عمومی شهید باهنر کاخک گفت: فاطمه فندرسکی، از شهرستان بندرگز «مهمانان ناخوانده» را با زبان شیرین قصه بیان کرد.

وی ادامه داد: محمد امین غفرانی، عضو کتابخانه شهید ابدی نیز به معرفی کتاب و خوانش داستان «هانی همه چی دان»پرداخت. این کتاب نوشته تونی گراس از مجموعه کتاب های «فسقلی ها» است که انتشارات قدیانی، کتابهای بنفشه آن را منتشر کرده است.

وی افزود: برنامه با مشارکت کودکان مهد کودک های کلبه مهر، پرستو، دانش آموزان دبستان های هاجر و آسیه روشناوند انجام شد.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ