فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار شهرستان بردسکن:

بی شک یکی از نیازهای مهم جامعه امروز اشاعه فرهنگ مطالعه با رویکرد زیست مومنانه و سیره رضوی است

فرماندار شهرستان بردسکن با صدور پیامی خواستار مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مجتبی شاکری، فرماندار شهرستان بردسکن با صدور پیامی خواستار مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.

متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع)، بی شک یکی از نیازهای مهم جامعه امروز اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی با رویکرد زیست مومنانه و سیره رضوی است. هرچه جامعه دانا محور و دارای آگاهی و دانش بیشتری باشد، چالش ها و آسیب های اجتماعی کمتری را خواهد داشت.
برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به همت و تلاش نهاد کتابخانه های عمومی با اضافه نمودن بخش ویژه حضرت مهدی (عج) امری پسندیده و قابل تقدیر است چرا که این جشنواره در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، گسترش فرهنگ رضوی و بهره مندی از سیره پاک ائمه معصومین (ع) به ویژه امام رضا (ع) فرصت مناسبی برای آشنایی عموم مردم به ویژه کودکان و نوجوانان با سیر و سلوک ائمه اطهار(ع) را فراهم ساخته است.
لذا با توجه به اینکه حرکت در مسیر معرفی و آشنایی جامعه با سیره اهل بیت(ع) یک وظیفه همگانی است، از مردم شریف شهرستان بردسکن دعوت می کنم تا در فرصت باقیمانده از برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، در این جشنواره شرکت نموده و ضمن درک معارف سیره رضوی، با اقدامات و فعالیت های کتابخانه های عمومی نیز بیشتر آشنا گردند.
 
مجتبی شاکری
فرماندار شهرستان بردسکن
نسخه قابل چاپ