فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

ستاد سفر اداره کل در شهرستان نیشابور(1)

بازدید مدیرکل از کتابخانه روستای برزنون و تقدیر از اعضای فعال کتابخانه

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ضمن بازدید از کتابخانه شیخ فرید الدین عطار نیشابوری روستای برزنون از اعضای برتر این کتابخانه تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به همراه هیات همراه از کتابخانه، ضمن بازدید از کتابخانه شیخ فرید الدین عطار نیشابوری روستای برزنون از اعضای برتر این کتابخانه تقدیر نمود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی از شهرستان نیشابور به عنوان یکی از شهرستانهای پیشرو در حوزه کتابخوانی نام برد و گفت: خوشبختانه در چند سال اخیر روستاهای نیشابور  بالاخص آقای برزنونی، مسئول کتابخانه عمومی شیخ فریدالدین عطار نیشابوری در جشنواره عشایر و روستاهای کتاب  با همکاری روستاییان عزیز عملکرد خوبی ارایه نمودند که این همراهی و همدلی سبب برگزیده شدن این روستا در کشور گردید.
حجت الاسلام سبزیان در دیدار با اهالی و اعضای کتابخانه روستان برزنون، انتخاب این روستا به عنوان "روستای برگزیده دوستدار کتاب"  را در کشور تبریک گفت.
در ادامه محمدرضا مقدم پاشا، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور افزود: در جشنواره عشایر و روستاهای دوستدار کتاب روستاهایی انتخاب می شوند که با ارائه برنامه های متنوع در ترویج کتاب و فرهنگ کتابخوانی موثر باشند و در هفتمین دوره این جشنواره در سال 99 روستای برزنون بخش سرولایت شهرستان نیشابور با ارایه برنامه های کتابخوانی که در کتابخانه عمومی این روستا به اجرا درآمده بود توانست یکی از برگزیدگان کشوری این جشنواره باشد.
مقدم پاشا افزود: کتابخانه شیخ فریدالدین عطار نیشابوری روستای برزنون سال 94 فعالیت خود را در طبقه پایین مسجد جامع این روستا آغاز کرده است و این کتابخانه به لحاظ منابع و فضا نیازمند توجه ویژه می باشد.

در پایان این بازدید حجت الاسلام سبزیان ضمن ابزار امیدواری از  توسعه فضای کتابخانه شیخ فرید الدین عطار نیشابوری و رفع مشکلات این کتابخانه، با اشاره به سنت حسنه وقف همیاری و تلاش روستاییان در توسعه فضاهای فرهنگی روستا را موثر و مفید دانست.
گفتنی است با وقت زمین توسط خیرین گرامی روستا، کلنگ ساخت کتابخانه جدید روستای برزنون به زودی زده خواهد شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ