فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با تایید داوران محقق شد؛

سه روستای نیشابور در مرحله نهایی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

سه روستای نیشابور جواز ورود به مرحله نهایی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ روستاهای برزنون، بشرآباد و احمدآباد شهرستان نیشابور جواز ورود به مرحله نهایی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب را کسب کردند.

محمدرضا مقدم پاشا، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور گفت: هیئت‌داوران جشنواره عشایر و روستاهای دوستدار کتاب در مرحله انتخابی دوم این جشنواره ۵۵ روستا و منطقه عشایری از ۲۰ استان را بر اساس شاخصه ها به‌ عنوان برگزیدگان مرحله دوم این جشنواره انتخاب و به دبیرخانه جشنواره برای داوری نهایی معرفی کرد که سه روستای برزنون، بشرآباد و احمدآباد شهرستان نیشابور توانستند جواز ورود به مرحله نهایی را از آن خود کنند.

 وی ضمن تشکر از مسئول کتابخانه عمومی شیخ فریدالدین عطار نیشابوری روستای برزنون ادامه داد: عباسعلی برزنونی مسئول کتابخانه عمومی روستا با همراهی روستاییان کتاب دوست توانستند حضور خوبی در این جشنواره داشته باشند که شایسته تقدیر است.

گفتنی است در مرحله نهایی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ۱۰ روستا به عنوان روستاهای برگزیده دوستدار کتاب و ۱۵ روستا نیز به عنوان روستاهای شایسته تقدیر و یک روستا به عنوان برگزیده استمرار انتخاب خواهند شد و به هر یک از روستاها و آبادی‌های عشایری دوستدار کتاب جوایزی تا سقف پانصد میلیون ریال اهدا می شود.


 
نسخه قابل چاپ