فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی انجام شد؛

اهدای کتاب به کتابخانه عمومی شهید مدرس مشهد

همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی 74 جلد از مجموعه کتابهای نفیس استاد مرتضی مطهری توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد به کتابخانه شهید مدرس مشهد اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی 74 جلد از مجموعه کتابهای نفیس استاد مرتضی مطهری توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد شهرستان با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تأمین منابع به کتابخانه شهید مدرس مشهد اهدا شد.

تکتم اختری، مسئول کتابخانه شهید مدرس مشهد، از اهدای مجموعه 74 جلدی از آثار استاد مرتضی مطهری توسط جلیل سروری نماینده  اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مشهد در آستانه  17 اسفند،  سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی  خبر داد و گفت: وی برای چندمین بار با اهدای کتاب های ارزشمند به همکاران و اعضای کتابخانه در هفته کتاب و مناسبتهای مختلف فرهنگی ، در ترغیب کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعاتی در کشور و این که اهدای کتاب سنت حسنه ای است به عنوان یک مسوول فرهنگی مشارکت  بی نظیری داشته اند.

وی ادامه داد: از توجه ایشان نسبت به جایگاه کتاب، امر مهم کتابخوانی و توسعه فرهنگ مطالعه در سطح عمومی که باعث تشویق مردم به کتاب خواندن می‌شود، تقدیر و تشکر می کنیم.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ