فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی؛

کارکنان اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)بجستان با حضور در کتابخانه شهید رجایی در این جشنواره شرکت کردند

در راستای برگزاری یازدهیمن جشنواره کتابخوانی رضوی کارکنان اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)بجستان با حضور در کتابخانه عمومی شهید رجایی شهرستان در این جشنواره شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، با هدف ترویج فرهنگ رضوی و در راستای برگزاری یازدهیمن جشنواره کتابخوانی رضوی کارکنان اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)بجستان با حضور در کتابخانه عمومی شهید رجایی شهرستان در این جشنواره شرکت کردند.
علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان گفت: علیرغم وجود محدودیت ها به واسطه ایام کرونا سعی ما بر آن بوده با معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی در سایر ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان مشارکت حداکثری در این جشنواره را برنامه ریزی کنیم.
وی تصریح کرد: خوشبختانه با اطلاع رسانی و بهره گیری مناسب از ظرفیت خبرنگاران توانستیم جشنواره کتابخوانی رضوی را به بهترین شکل در سطح شهرستان معرفی کنیم.
صغیر گفت: امیدوارم بتوانیم با معرفی گسترده این جشنواره در مناطقی دیگر همچون روستاها ادای دینی به ساحت مقدس علی بن موسی الرضا علیه السلام داشته باشیم.

گفتنی است، در پایان این برنامه محمد مرتضوی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بجستان قول مساعدت در جهت اهدای بالغ بر500 نسخه کتاب به کتابخانه شهید رجایی را داد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مرداد\بجستان\کارکنان بهزیستی - رضوی\final\photo_2021-08-14_16-22-56.jpg

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مرداد\بجستان\کارکنان بهزیستی - رضوی\final\photo_2021-08-14_16-22-11.jpg

 
نسخه قابل چاپ