فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی داورزن برگزار شد

پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان داورزن با حضور فرماندار و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل كتابخانه هاي عمومي خراسان رضوی؛ پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان داورزن با حضور حسین اسدالهی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی داورزن و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی، همزمان با یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش داورزن در سالن جلسات اداره آموزش و پروررش شهرستان داورزن برگزار شد.

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی در این جلسه ضمن اشاره به نتایج مطالعه کتاب در رشد و تعالی انسان، فراهم آوردن فضای مطالعه در بین اقشار مختلف مردم را یکی از وظایف مهم نهادهای فرهنگی به خصوص نهاد کتابخانه های عمومی دانست.

حسین اسدالهی گفت: آموزش و پرورش با توجه به جایگاه ویژه ای که در تعلیم و تربیت دارد می تواند به همراه  اداره کتابخانه های عمومی فعالیتهای مفیدی در حوزه ترویج کتابخوانی داشته باشد.  

امام جمعه داورزن نیز در این جلسه با اشاره به تاکیدات دین مبین اسلام و همچنین در کلام مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت مطالعه کتابهای مفید برای همه اقشار جامعه بویژه دانش آموزان و دانشجویان تاکید  کرد.

حجه الاسلام  علیزاده همکاری دو اداره آموزش و پرورش و کتابخانه های عمومی را بسیار مهم توصیف کرد.

در ادامه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان داورزن به تشریح دستور جلسه که بررسی راهکارهای جذب دانش آموزان به کتابخوانی در ایام همه گیری بیماری کرونا بود پرداخت.
 حسین خرمی گفت: با توجه به اهمیت پرورش عادت به مطالعه در بین دانش آموزان تصمیم گرفته شد همزمان با جلسه شورای آموزش و پرورش این جلسه را برگزار کنیم تا نتایج کیفی بیشتری داشته باشد.

در ادامه محمد حسین خرم پور، رئیس اداره آموزش  و پرورش داورزن نیز گفت: همواره تعامل خوبی با اداره کتابخانه های عمومی داشته ایم و همکاری ها با اداره کتابخانه های عمومی روز به روز گسترش پیدا خواهد کرد.

 در انتهای این جلسه از زحمات مریم میعادی از کارکنان اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) به خاطر همکاری با اداره کتابخانه های عمومی در برگزاری مسابقات کتابخوانی تقدیر شد.


 
نسخه قابل چاپ