فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با ایام محرم؛

نشست جمع خوانی با حضور جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی دو استان خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان برگزار شد

نشست جمع خوانی کتاب «یک غنچه صد زخم» همزمان با ایام محرم و با حضور جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی دو استان خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست جمع خوانی کتاب «یک غنچه صد زخم» اثر حسین سیدی ساروی همزمان با ایام محرم و با حضور جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی دو استان خراسان رضوی و  سیستان و بلوچستان برگزار شد.

نشست جمع خوانی کتاب «یک غنچه صد زخم» اثر حسین سیدی ساروی با نگاهی نو به زندگی و شخصیت امام حسین (ع)  با حضور حسن باقری فر، همکار کتابخانه عمومی شهید بهشتی  شهرستان تربت حیدریه از خراسان رضوی، حسین پودینه و محمد ریگی پناه از شهرستان میرجاوه، ام البنین شیرازی، فاطمه محمدی و فائزه فرازمند نیز از شهرستان زاهدان به میزبانی کتابخانه عمومی ملاصدرا شهرستان میرجاوه بصورت مجازی برگزار شد.

گفتنی است، کتاب « یک غنچه، صد زخم» جلد پنجم از مجموعه چهارده جلدی «سیره کاربردی چهارده معصوم(ع)» است که در دهه 80، برنده جایزه کتاب سال حوزه علمیه قم شد. در این مجموعه سعی می شود مسایل مختلف زندگی از دیدگاه اهل بیت(ع) بیان شود و هدف این مجموعه پاسخ به این سئوال است که در روزگار امروز و برای انسان قرن بیست ویکم چگونه اهل بیت(ع) می توانند الگو باشند.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\تربت حیدریه\جمع خوانی\final\WhatsApp Image 2021-08-27 at 23.23.28.jpeg
Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\تربت حیدریه\جمع خوانی\final\WhatsApp Image 2021-08-27 at 23.23.31.jpeg

 
نسخه قابل چاپ