فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی؛

مراسم اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی«امامت» شهرستان گناباد برگزار شد

همزمان با هفته دولت مراسم اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی «امامت» با حضور نماینده مردم شهرستان گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار، امام جمعه و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان گناباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته دولت مراسم اهدای جوایز مسابقه کتابخوانی «امامت»  با حضور محمد صفایی، نماینده مردم شهرستان گناباد و بجستان؛ حامد قربانی، فرماندار ؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن صادقی نسب، امام جمعه شهرستان گناباد و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن صادقی نسب، امام جمعه شهرستان گناباد با اشاره به ضرورت مبحث امامت و رهبری در جامعه، گفت: مسابقه کتابخوانی «امامت» اقدامی شایسته با همراهی و همیاری جمعی از دستگاه های اجرایی شهرستان در راستای تبیین و تعریف امامت و رهبری، اهمیت آن و بیان تأثیرگذاری و نفوذ این مساله در ابعاد مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی زندگی فردی و گروهی جامعه است.


گفتنی است، مسابقه کتابخوانی «امامت» با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، فرمانداری،  شهرداری، سازمان تبلیغات اسلامی، دفتر امام جمعه گناباد، ستاد نماز جمعه گناباد و بخشداری شهرستان گناباد همزمان با دهه امامت و ولایت برگزار شد. بالغ بر 800 نفر از سراسر کشور در این مسابقه شرکت کردند و در پایان پس از انجام قرعه کشی به 40 نفر از برگزیدگان به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0شهریور\گناباد\اختتامیه مسابقه امامت\final\c929cd38-448c-4402-a86f-83ee7655533b-1.jpg

 
نسخه قابل چاپ