فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بجستان برگزار شد

ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان با حضور اعضا در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان با حضور اعضای انجمن و به صورت تجمیعی در محل فرمانداری شهرستان و به ریاست حسین ابراهیمی، فرماندار شهرستان برگزار شد.

حسین ابراهیمی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان در این جلسه  ضمن تشکر از اداره کتابخانه ها و کتابداران به خاطر فعالیتهای فرهنگی ویژه و ارزشمند در طول سال جاری بیان داشت: با رصد برنامه های کتابداران در فضای مجازی مشخص می شود که در این ایام سهم قابل ملاحظه ای از برنامه های فرهنگی شهرستان مربوط به کتابداران بوده است.

وی اشاره ای به برنامه های عمرانی و تغییرات اداره کتابخانه ها نیز داشت و ایجاد بخش پژوهش در کتابخانه شهید رجایی را یک ظرفیت بزرگ برای مردم به ویژه پژوهشگران شهرستان دانست.

علیرضا صغیر رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان گفت: جلسات انجمن کتابخانه های عمومی در رونق بخشیدن به فعالیتهای کتابخانه ها و رفع موانع احتمالی بسیار موثر است.

وی ضمن ارائه گزارشی از مصوبات سال جاری افزود: اکثر مصوبات سال جاری اجرایی شده و تعدادی هم تا پایان سال به مرحله اجرا خواهد رسید.

در ادامه رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ضمن قرائت و بررسی مصوبات جلسه قبل و دستور کار جدید جلسه به ارائه گزارشی از فعالیت های اداره کتابخانه های شهرستان در این حوزه پرداخت.
 در پایان حاضرین در جلسه نظرات خود را پیرامون دستورات جلسه مطرح کردند.

 
نسخه قابل چاپ