فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛

اهدای 1500 نسخه کتاب در پویش «کتاب تکانی» به کتابخانه های عمومی گناباد

در پویش « کتاب تکانی» با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی بالغ بر 1500 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی گناباد اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ همزمان با 17 اسفند سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، طرح پویش «کتاب تکانی» با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و اهدای بالغ بر 1500 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد انجام شد.
احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد گفت: این  پویش با هدف تکمیل و تجهیز منابع کتابخانه های عمومی و کتابخانه های مناطق محروم شهرستان گناباد، در روزهای پایانی 1399 و همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد.
وی افزود: در این طرح از مردم فرهنگ دوست شهرستان گناباد و گنابادی های مقیم سایر مناطق کشور درخواست شد با اهدای کتابهای بلااستفاده خود به نزدیکترین کتابخانه عمومی در راستای تامین منابع کتابخانه ای شهرستان همراهی نمایند.
مظلوم گفت: برای ترویج هر چه بیشتر و بهتر این پویش از علاقمندان درخواست شد تا با ارسال عکس و فیلم از کتاب های اهدایی خود، دیگران را به شرکت در پویش «کتاب تکانی» دعوت کنند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد افزود: در پایان این پویش به رسم یادبود به 3 نفر از افراد شرکت کننده به قید قرعه،  لوح تقدیر و جوایزی اهدا گردید.
 
نسخه قابل چاپ