فهرست

شهرستان باخرز

با حضور فرماندار؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی باخرز برگزار شد انجمن کتابخانه های عمومی باخرز، برای سومین سال پیاپی به عنوان انجمن برتر استان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،احمد شافعی، فرماندار باخرز در پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، با اشاره به انتخاب این انجمن به عنوان برتر استانی گفت:انتخاب انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان باخرز به عنوان انجمن برتر استان برای سومین سال متوالی، نشان از تلاش و زحمات بی دریغانه این عزیزان در راستای ارتقای فرهنگ کتابخوانی در شهرستان می دهد.

وی افزود:با توجه به کم بودن تعداد کتابخانه های عمومی در باخرز و نیاز مردم این شهرستان به استفاده از کتابخانه، یکی از مهمترین مصوباتی که در نشست با معین اقتصادی داشتیم، موضوع کتابخانه سیار بوده که پیگیری های لازم در این زمینه انجام شده است.

شافعی ادامه داد:در خصوص تجهیز کتابخانه های شهرستان به کتب کمک درسی و راه اندازی خانه کنکور با معین اقتصادی رایزنی شده و توافقاتی در این زمینه حاصل شده تا انشاالله هر چه زودتر شاهد تحقق این امر و بهره مندی دانش آموزان و دانشجویان از کتب کمک آموزشی باشیم.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی باخرز اضافه کرد: یکی از اقدامات بسیار خوبی که در شرایط کرونا با همت کتابخانه های عمومی انجام شد، تحویل کتاب از طریق پیک موتوری به درب منازل اعضا است که مراجعه غیر ضروری دوستداران کتاب به کتابخانه ها را کمتر خواهد کرد.