1398/5/20 يكشنبه دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش چاپشلو درگز برگزار شد بخشداری شهر چاپشلو میزبان دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش چاپشلو شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر چاپشلو به ریاست بخشدار و باحضور نمایندگان آموزش و پرورش، اداره ارشاد،بسیج خواهران و برادران و شهرداری برگزار شد.

جواد صادقیان بخشدار بخش چاپشلو شهرستان درگز در این جلسه با اشاره به  تأثیرات مثبت کتابخوانی بر زندگی گفت: کتاب و کتابخوانی از عوامل خودآگاهی و شناخت در جامعه است و هرجامعه ای که آگاهی و شناخت بیشتری از داشته ها و وضعیت خود داشته باشد نشاط و آرامش بیشتری خواهد داشت.

محسن جلایری مسؤل کتابخانه انوری ابیوردی چاپشلو نیز در این جلسه  در خصوص پربار کردن نقش کتابخانه در اوقات فراغت کودکان و نوجوانان شهر چاپشلو توضیحاتی ارائه داد ودر خصوص دسترسی آسانتر اعضاء و مراجعین به خدمات کتابخانه مطالبی را ایراد کرد.

همکاری شهرداری و سایر دستگاه ها با کتابخانه در برگزاری برنامه های فرهنگی دهه ولایت و برگزاری مسابقات قصه گویی و جمع خوانی در محل کتابخانه انوری ابیوردی با همکاری بسیج شهر چاپشلو در ایام تابستان از جمله مصوبات این جلسه بود.
 


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 51