1398/5/3 پنجشنبه به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش؛ آزمون دوره‌های«مدیریت مسائل ازدواج،همسرداری و فرزندپروری»برگزار می‌شود آزمون دوره‌های «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری»به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، آزمون دوره‌های «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری» به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می‌شود.

پس از انتشار فراخوان ثبت نام علاقه مندان در دوره آموزشی مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری» (ویژه کارکنان نهاد اعم از کتابداران و تمامی همکاران استانی و ستادی)، این دوره های آموزشی از بهمن ماه سال‌ گذشته آغاز بکار کرد و در ادامه لوح‌های فشرده کارگاه‌های چهارگانه این دوره نیز برای متقاضیان هر دوره ارسال شد.

 در ادامه این روند، آزمون نهایی این دوره‌های آموزشی طی چهار روز، به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار خواهد شد که به شرح ذیل برنامه زمانبدی اعلام می گردد:

جدول زمانبدي آزمون ها

عنوان دوره

روز برگزاري آزمون

تاريخ برگزاري آزمون

ساعت برگزاري آزمون

فرزندپروري نوجوانان

يكشنبه

98/05/06

17-9

مسائل زندگي مشترك همسران جوان

دوشنبه

98/05/07

17-9

مهارت‌هاي همسرگزيني و انتخاب همسر

سه شنبه

98/05/08

17-9

فرزندپروري كودكان

چهارشنبه

98/05/09

17-9

نکات ضروری دوره آموزشی : 

 1- هر فرد مجاز است تنها در يك آزمون كه در آن ثبت نام كرده است ، شركت نماييد .
2- هر درس شامل 6 سوال تستي است و مدت پاسخگويي به آن 30 دقيقه است .
3- سوالات آزمون برگرفته از جزوه مكتوب ( مندرج در سامانه ) و لوح فشرده ويديويي ارسال مربوط به هر درس است .
4- از آنجايي كه هر يك از همكاران مي توانند تنها يكبار در آزمون شركت كنند ، ضرورت دارد باتوجه به مهلت پاسخگويي اقدام به شروع آزمون نمايند.
5-
 به منظور رعايت تمركز همكاران ،در طول مدت برگزاري هريك از اين آزمون ها ، شركت در آزمونك درس (( ارتباطات نوشتاري )) غيرفعال خواهد بود.
6- همكاراني كه تاكنون موفق به ثبت نام در دوره هاي مذكور نشده اند ، مي توانند درخواست خودرا تا پايان وقت اداري روز دوشنبه مورخه 1398/04/31 به اداره كل اعلام نمايند
 ( اين دسته از پرسنل مي توانند لوح فشرده دوره ها را از همكاران خود تهيه نمايند )

یادآور می‌شود که هر کارگاه آموزشی مجازی معادل ۸ ساعت آموزش است و محتوای آموزشی هر کارگاه در قالب لوح فشرده و جزوه(مندرج در سامانه) در اختیار همکاران قرار گرفته و صدور گواهینامه این دوره آموزشی منوط به شرکت و کسب حدنصاب نمره در آزمون نهایی خواهد بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 71