همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع) صورت گرفت، استقبال مردم از طرح عضویت رایگان در کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع) کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد شاهد حضور گسترده مردم جهت عضویت رایگان در کتابخانه بود.
به گزارش روابط عمومی  اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با سالروز میلاد امام رضا(ع) کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد شاهد حضور گسترده مردم جهت عضویت رایگان در کتابخانه بود.

 به مناسبت میلاد با سعادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) طرح عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی اجرا شد و در همین راستا کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد نیز شاهد حضور پرشور مردم برای ثبت نام و عضویت رایگان در کتابخانه بود.

در اجرای این طرح علاقه مندان به عضویت در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) و استفاده از خدمات ویژه این کتابخانه که از ساعات شروع کار رسمی کتابخانه و برای انجام ثبت نام رایگان به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا ع انجام گرفته بود، برای عضو شدن در کتابخانه حضور پیدا کردند.

گفتنی است بدلیل پیش بینی ازدحام جمعیت برای عضویت تدابیر لازم جهت عضویت آسان و بدون انتظار برای مردم مشهد اتخاذ شد تا مخاطبین و مراجعین بتوانند در کمترین فاصله زمانی و بدون مشکل شیرینی حضور در کتابخانه مرکزی را که مزین به نام معمار انقلاب امام خمینی (ره) است را تجربه کنند.

شایان ذکر است کتابخانه مرکزی امام خمینی(ع) از ساعت 8صبح الی 23 به مراجعین کتابخانه و علاقه مندان به عضویت در این فرهنگسرای اجتماعی خدمات ارائه می کند. 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 194