1398/4/25 سه‌شنبه نشست کتاب خوان در کتابخانه ی شهید مطهری روستای کندکلی سرخس با معرفی 4کتاب نشست کتاب خوان درمحل کتابخانه شهید مطهری روستای کندکلی در تیرماه 98برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان سرخس،با معرفی 4کتاب نشست کتاب خوان درمحل کتابخانه شهید مطهری روستای کندکلی در تیرماه 98برگزار شد.

در این نشست کتاب های ذیل معرفی شد:

"فاطمه وفاطمه" نوشته: سید محمد مهاجرانی / ارائه توسط فاطمه شهریاری(عضو کتابخانه )

خلاصه کتاب:این کتاب به شباهت های حضرت فاطمه (س) و حضرت  معصومه (س) پرداخته این که هردو بانو راهنما ومهربان هستند پدر هر دو بزرگواراسوه ی و پیشوای  دین هستند ودر اه خدمت به دین اسلام از دست دشمنان چه زجرهایی که متحمل نشدند واین دو بانو بزرگوار شاهد ناراحتی وسختیهای پدرانشان بودند.

"هشت قصه از امام جواد(ع)"نوشته: حسین فتاحی / ارائه توسط فائزه ایزدی(عضوکتابخانه)

 کتاب هشت قصه از امام جواد(ع) داستان هایی درباره زندگی امام جواد(ع) برای بچه ها باتصویرگری سید حسام الدین طباطبایی است که این داستان ها عبارتند از آخرین سفر ،آرزو ،عموی مهربان،خوش به حال قاسم ،مهمان غریب ،روزی که عید من شد،درخت خشکیده وداستان روزی که مثل دیروز نبود .همچنین در این کتاب خلاصه ای از زندگی امام جواد د یک نگاه بیان شده است

"راز آن بوی شگفت" نوشته: فریبا کلهر /ارائه توسط محمد صالح ایروانی(عضو کتابخانه)

خلاصه کتاب :کتاب راز آن بوی شگفت داستانی بر اساس زندگی امام رضا (ع) نوشته فریبا کلهر می باشد .این کتاب به شرح زندگی امام ضا (ع) از روزی که توسط مامون احضا ر شد تا زمان شهادت ایشان وبیان سرگذشت مامون بعد از شهادت امام پرداخته وماجرای اتفاقاتی که در این سفر رخ داده وهمچنین سفر خواهر بزرگوارشان و وفات ایشان در قم را بیان نموده است.

"فصل فیروزه"  نوشته: محبوبه زارع /ارائه توسط نرگس فرزانه(کتابدار)

«فصل فیروزه»داستانی عاشقانه است با محوریت حضرت معصومه (ع) سیندخت،دختری زرتشتی اهل یزد است. پدر تاجر دارد که با او و کاروان تجاری‌اش به نقاط مختلف خلافت عباسی در سیروسفر هستند. ثمره این سیروسفر، آشنایی او با کیارش است«فصل فیروزه» رمانی مذهبی از نویسنده معاصر، محبوبه زارع است که به تازگی از سوی انتشارات کتابستان معرفت به چاپ دوم سیده است. 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 14