بهروز بنیادی
1398/3/22 چهارشنبه طی پیامی عنوان شد، دعوت نماینده کاشمر،خلیل آباد و بردسکن برای حضور در جشنواره کتابخوانی رضوی نماینده مردم کاشمر،خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی از عموم مردم برای شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر،خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی از عموم مردم برای شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.   

ملیحه فخار طبسی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد گفت: در حاشیه مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، در محل مسجد جامع خلیل آباد،با حضور امام جمعه، فرماندار،بخشدار مرکزی و روسای ادارات برگزار شد،بهروز بنیادی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای مشارکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

وی همیچنین در پیامی مکتوب از عموم مردم برای شرکت در جشنواره دعوت کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

با نام خدا

شناخت سیره اهل بیت و آشناسازی مردم با فرهنگ رضوی، از طریق رسانه دیرینه و مانای کتاب، می تواند به تعمیق و گسترش این امر مقدس در جامعه بیانجامد.

مردم استان خراسان رضوی و شهرستانهای کاشمر،بردسکن و خلیل آباد همواره در امر کتاب و کتابخوانی پیشتاز بوده اند و فعالیتهای کتابخانه عمومی شهرستان با اعضای علاقه مند به کتاب و کتباخوانی گویای این امر است.

اینجانب از همه علاقه مندان به کتاب و مطالعه دعوت می کنم تا با مشارکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی سهمی در شناخت و معرفت نسبت به ائمه معصوم و کمک به ارتقای جایگاه مطالعه و کتابخوانی در استان و کشور داشته باشند.


 
 


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 82