1398/6/3 يكشنبه با برگزاری برنامه های فرهنگی انجام شد، گرامیداشت دهه ولایت در کتابخانه های عمومی تایباد برنامه های متنوع فرهنگی با محوریت اعیاد بزرگ قربان و غدیر در کتابخانه های عمومی تایباد برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، برنامه های متنوع فرهنگی با محوریت اعیاد بزرگ قربان و غدیر درسطح کتابخانه های عمومی تایباد برگزارشد.

نمایشگاه کتاب در کتابخانه شهید هاشمی نژاد  


علی اکبر شاکری کتابدار کتابخانه  شهید هاشمی نژاد تایباد  با اعلام این خبر افزود: به منظور تشریح شخصیت و امامت حضرت علی (ع)  و اهمیت عید قربان در اسلام با هدف آشنایی بیشتر اعضا و مراجعین با منابع موجود در کتابخانه و جهت دهی مناسب با سیر مطالعاتی اعضا و مراجعین ، به صورت نمایشگاه کتاب در معرض دید مراجعین قرار گرفت و آماده بازدید علاقمندان  می باشد.

 برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه شهید مطهری کاریز


مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر کاریز تایباد گفت:به همت کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر کاریز نمایشگاه کتاب با محوریت اعیاد قربان تا غدیرخم در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر کاریز  تایباد  به مدت یک هفته برای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزارشد..

مژگان اربابی ادامه داد: با توجه به وجود چندین جلد کتاب با عنوان خطبه غدیر در کتابخانه، اعضای کتابخانه تشویق به مطالعه خطبه غدیر در جمع خانواده شدند..

وی  گفت همچنین برنامه های متنوعی از جمله خوانش خطبه غدیر، برگزاری مسابقه رنگ آمیزی کودکان با موضوع اعیاد قربان تا غدیر برای نونهالان ونیز نشست کتاب و کتابخوانی برای جوانان با موضوع گرامیداشت دهه ولایت در کتابخانه برگزار شد.

نشست قصه گویی کتابخانه سیار نور رحمت در روستای رهنه


جواد جنگلی مسئول کتابخانه سیار نور رحمت با اعلام این خبر افزود:به منظور آشنایی بیشتر کودکان و نوجونان با شخصیت امام علی (ع) و نیز اهمیت حادثه غدیر نشست قصه گویی از کتاب"قصه های امام علی و یارانش" نوشته مژگان شیخی در محل کتابخانه سیار نور رحمت در روستای رهنه شهرستان تایباد برگزار شد.


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 32