1398/4/19 چهارشنبه بازدید مدیران آموزش و پرورش استثنایی از کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره)مشهد پیرو تفاهم نامه اداره کل کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش استثنایی استان، جمعی از مدیران و معاونین این اداره از کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره)مشهد بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، پیرو تفاهم نامه اداره کل کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش استثنایی  استان، جمعی از  مدیران و معاونین این اداره از کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره)مشهد بازدید کردند.

سرپرست کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد در این بازدید در خصوص خدمات بخشهای مختلف و فعالیتهای ویژه ناشنوایان و کم شنوایان در کتابخانه توضیحاتی را ارائه داد.

 زهرا باقرزاده ضمن اشاره به ظرفیتهای کتابخانه مرکزی و اثرگزاری تعاملات در مجموعه، جهت ارائه خدمات به جامعه ناشنوا و کم شنوا بیان داشت با عنایت به آسیب پذیر بودن این بخش لزوم ارائه خدماتی بیشتر به این بخش در سایه افزایش تعاملات با این سازمان اشاره کرد.

در پایان این بازدید، نشستی در خصوص جمع بندی نظرات و پیشنهادات مدیران و مربیان در خصوص فعال تر شدن این بخش برگزار شد.
 ارائه راهکارهایی برای معرفی دانش آموزان ناشنوا به کتابخانه،برگزاری نشست های کتاب خوان،افزایش کتب مصور،افزایش فیلم های مفید با زیرنویس، بازدید دانش آموزان از کتابخانه مرکزی و اجرای برنامه های مشترک در خصوص ناشنوایان و کم شنوایان از جمله نتایج این نشست بود. 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 110