1398/4/18 سه‌شنبه همزمان با دهه کرامت برگزار شد، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی شهید باهنر مشهد مقدس همزمان با دهه کرامت برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی شهید باهنر مشهد مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،همزمان با دهه کرامت برنامه های متنوع فرهنگی و برنامه های شادکودکانه در بخش کودک، برگزاری کارگاه آموزش مهارتهای خلاقیت با حضور محمد نصرآبادی مدرس دوره های خلاقیت، کارگاه ادبیات داستانی و مهارت نوشتن با حضور جواد نعیمی نویسنده و مدرس دوره های نویسندگی  در کتابخانه عمومی شهید باهنر مشهد مقدس برگزار شد.

جواد نعیمی نویسنده و مدرس دوره های نویسندگی در این جلسه با اشاره به اهمیت توجه به مهارت نوشتن از کودکی و  آموزش شیوه های درست نوشتن به کودکان و نوجوانان از کتابخانه عمومی و کتاب و کتابخوانی به عنوان محملی برای کسب این مهارت یاد کرد.

وی در ادامه با تشریح شیوه های نوشتن بر توجه به  کتاب و کتابخوانی برای تمام رده های سنی بویژه زنان و مادران خانه دار تاکید کرد.

در ادامه ویژه برنامه های دهه کرامت کتابخانه عمومی شهید باهنر مشهد کلاس آموزش مهارت افزایی خلاقیت فردی و اجتماعی برگزار شد.

در این جلسه نیز محمد نصرآبادی مدرس دوره های خلاقیت در مشهد مقدس خلاقیت را استعدادی مهم و کاربردی در وجود هر انسان عنوان کرد وادامه داد: خلاقیتهای هر شخص باید به باور و اعتقاد او تبدیل شود و هموراه نسبت  به بروز شدن و کسب مهارت های جدید و خلاقیت افزایی تلاش کنیم.

وی از کتابخانه عمومی شهید باهنر به واسطه برگزاری این نشست و ایجاد دغدغه مهارت افزایی و خلاقیت در بین اعضای کتابخانه بویژه مادران عضو کتابخانه تقدیر کرد.

برگزاری برنامه های شاد و کودکانه در بخش کودک کتاب نیز بخشی دیگر از برنامه های جشن کرامت کتابخانه عمومی شهید باهنر مشهد مقدس بود.

در این قسمت با حضور مجری برجسته برنامه های کودکانه مشهد مقدس برنامه های متنوع و شاد کودکانه اجرا شد.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 105