1398/7/17 چهارشنبه همزمان با هفته نیروی انتظامی انجام شد؛ دیدار کتابداران کتابخانه غدیر ملک آباد مشهد با فرماندهی انتظامی بخش احمدآباد همزمان با هفته نیروی انتظامی به همت کتابخانه عمومی غدیر ملک آباد مشهد، دیدار با فرماندهی انتظامی بخش احمدآباد انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته نیروی انتظامی به همت کتابخانه عمومی غدیر ملک آباد مشهد،دیدار با فرماندهی انتظامی بخش احمدآباد انجام شد.  

همزمان با هفته نیروی انتظامی، کتابداران کتابخانه غدیر ملک آباد این روز را به احمد اقبالی فرماندهی انتظامی بخش احمدآباد و پرسنل تبریک و از تعامل و همکاری پلیس راه و کلانتری با ادارات بخش وشهر قدردانی کردند.

 در این دیدار فرمانده انتظامی بخش احمدآباد با بیان این‌که یکی از راه‌های ارتقاء علم و معرفت آموزی کتاب‌خوانی است،اظهار کرد: با توجه به این‌که نیروی انتظامی تأثیر زیادی در امنیت کشور دارد طبیعی است که اگر معرفت مامورانش افزایش پیدا کند آنها خطا و انحراف کمتری خواهند داشت.

اقبالی ادامه داد: کتاب در معرفت پذیری و هدایت افراد کمک زیادی دارد که این امر در نیروی انتظامی به شکل‌های مختلف مورد توجه قرار گرفته است.  

در پایان نیز به رسم احترام و یاد بود هدایایی به  فرمانده انتظامی بخش احمد آباد اهدا شد.
 


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]