1398/5/16 چهارشنبه نشست کتاب خوان در کتابخانه شهید نواب صفوی مشهد به همت کتابخانه شهید نواب صفوی مشهد نشست کتاب خوان در محل کتابخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت کتابخانه شهید نواب صفوی مشهد نشست کتاب خوان در محل کتابخانه برگزار شد.

در این نشست 7 نفر به معرفی کتاب پرداختند.  

اسامی کتاب های معرفی شده به شرح ذیل است:

«100قانون عشق»ریچارد تمپلر/ ارایه توسط الهه ارشدی(عضو کتابخانه)

پول - دنیا را به گردش در می آورد. همه ما بر این باوریم که پول به زندگی ما شادی می بخشد . در کل آیا بهتر نیست به قدر کافی پول داشته باشیم تا دیگر نگران نباشیم ؟ آن قدر کافی که بتوانیم خانه رویایی مان، یا اتوموبیل مورد علاقه مان را بخریم . حتی ساده تر آن قدر داشته باشیم که نگران خرج کردن نباشیم.

 «راهکارهای عملی تقویت اعتماد به نفس» کنت همبلی / ارائه توسط  اکرم صنعتی(عضو کتابخانه)

ما بيش از هرچيزي دوست داريم در زندگي ترقي كنيم. ولي غالباً در مواجهه با مشكلات روزمره، دچار نوعي گسيختگي فكري مي شويم كه ناشي از كمبود اعتماد به نفس ما است و اين گسيختگي فكري به جايي مي رسد كه گاه، توانايي هاي خود را به كلي از دست مي دهيم و در واقع، در انجام كاري كه پيش رو داريم خود را عاجز و درمانده مييا بيم...
اعتماد به نفس مي تواند بهبوديابد، همه مي توانيم ياد بگيريم اعتماد به نفس خود را چگونه افزايش دهيم...

 «قوانین زندگی» ریچارد تمپلار / ارائه توسط معصومه صدریان(عضو کتابخانه)

کتاب قوانین زندگی نوشته ریچارد تمپلار، صد قانون زندگی را به شما یاد آوری می‌ کند تا با عملی کردن آن‌ ها بتوانید برای خود زندگی بهتر و موفق‌ تری بسازید و آرامش را به زندگیتان تزریق می‌ کندریچارد تمپلار در کتاب قوانین زندگی بیان می کند که افراد شادتر، قوانین بیشتری را رعایت کرده اند و همین طور بر عکس.

«رموز کامیابی در زندگی مجردی» ویندی بریستو / ارائه توسط  مینا نوراللهی(عضو کتابخانه)

در این مجموعه راه‌کارهایی به منظور پربار کردن و لذت بردن از دوران مجردی ذیل این عناوین فراهم آمده است: "رو به رو شدن با احساسات"، "به خودتان گوش فرا دهید"، "هفت مرحله مجردی موفقیت‌آمیز"، "مطالبی راجع به دوستان"، "شگفت‌انگیز"،...

«هنر زندگی کردن»آندره موروا / ارائه توسط زهرا محمدزاده(مسئول کتابخانه)

این کتاب می‌تواند تا حد کافی مؤثر در توسعه ادراک و فهم عموم در جمیع مسائل زندگی به شمار آید. نویسنده این کتاب را اگر بزرگترین نویسنده معاصر فرانسه و دنیای مغرب زمین ندانیم، باید یکی از بزرگترین آنها بشناسیم که شهرت او برخلاف بسیاری از نویسندگان که بعد از مرگ حاصل می‌شود، همزمان با حیات وی بوده است.

«زندگی ساده (کلیدی برای زندگی بهتر)» پیر پردرواند / ارائه توسط زینب عطائی(کتابدارکتابخانه)

"زندگی ساده؛ کلیدی برای زندگی بهتر" کتابی روانشناسی در حوزه راه و رسم زندگی است. این کتاب از دو بخش اصلی تشکیل شده است که هر بخش نیز زیر مجموعه هایی دارد. قسمت اول به شاخص های درونی هر فردی می پردازد که می تواند در بهبود زندگی اش به او کمک نماید از جمله این شاخص ها مشخص نمودن اولویت ها در زندگی می باشد.

 


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 46