1398/6/17 يكشنبه مسئول کتابخانه شهید ابدی شهری کارمند نمونه گناباد شد اسما قلی زاده نوقابی به عنوان کارمند نمونه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد انتخاب شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در جلسه شورای اداری شهرستان گناباد و به یادبود شهید محمد فرخی فر و به مناسبت هفته دولت با حضور علیرضا قامتی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان؛ حامد قربانی،فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

احمد مظلوم،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، از زحمات و تلاش های کلیه کتابداران و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی به ویژه اسما قلی زاده نوقابی مسئول کتابخانه شهید ابدی شهری که به عنوان کارمند نمونه انتخاب گردیده تشکر و قدردانی کرد.

وی با توجه به نقش کلیدی کتابداران در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ادامه داد: افتخار ما این است که ما در سطح شهرستان 16 نیروی خلاق و زبده کتابدار با مدارک کارشناسی ارشد و دکترا داریم و بحمدالله توانسته ایم در سطح شهرستان اقدامات بسیار ارزشمند و موثری در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و شناساندن کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد به مردم داشته باشیم و این دستاورد را نتیجه زحمات تک تک همکاران و کتابداران شهرستان گناباد می دانم. 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 68