1398/4/26 چهارشنبه با حضور 20نفر از اعضا برگزار شد، نشست کتاب خوان در کتابخانه امام حسن عسکری(ع) مشهد به همت کتابخانه عمومی امام حسن عسکری(ع) مشهد مقدس نشست کتاب خوان ویژه اعضای کودک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،به همت کتابخانه عمومی امام حسن عسکری(ع) مشهد مقدس نشست کتاب خوان  ویژه اعضای کودک  برگزار شد.

در این نشست 20نفر از اعضای فعال کودک حضور داشتند و 5 نفر به معرفی کتاب مورد علاقه ی خود پرداختند که خلاصه کتاب ها و افراد شرکت کننده بدین شرح می باشد:

«آموزش احکام»نویسنده:ابوالفضل بنایی/معرفی کننده:مریم حسن نژاد

این کتاب از مجموعه کتاب های شهروند مقتدر می باشد که به بیان خلاصه ای از احکام اسلامی به زبان ساده پرداخته است .احکام تقلید،احکام آب ها، احکام نجاست سر فصل های این کتاب می باشد.

«گناهان را بشناسیم»نویسنده:جواد بهشتی/معرفی کننده:بهار قائمی

این کتاب از مجموعه کتاب های شهروند مقتدر می باشد که به زبان گویا و به صورت چندین داستان کوتاه از ائمه به ذکر گناهان پرداخته است.

«شکلاتی ،خرمالویی»نویسنده:سرور کتبی/معرفی کننده:معصومه اخروی

کسری یک شکلات برمی‌دارد و ملچ ملچ آن را می‌خورد. سر و صورت کسری شکلاتی شده، برای همین هم مامان به کسری می‌گوید که برود سر و صورتش را بشورد. اما کسری گوش نمی‌دهد. به جایش به سراغ یک خرمالو می‌رود و شروع به خوردن آن می‌کند. با خورده شدن خرمالو حالا دست و پای کسری هم خرمالویی شده.

«خرس کوچولو نمی ترسد»مترجم:شیما فتحی/معرفی کننده:نرجس کوره پز

این کتاب از مجموعه کتاب‌های «یاد بگیریم کنار هم زندگی خوبی داشته‌باشیم»می باشد به همین منظور، در هر جلد یکی از ارزش‌های اخلاقی اجتماعی را به بچه‌ها می‌آموزد، در این جلد، موضوع ترسیدن از تنهایی در قالب داستانی کودکانه مطرح شده . کوچولو می‌خواهد پیش کسی بخوابد تا تنها نباشد، ولی هیچ جا برایش مناسب نیست.

«همه چیز را برای خودمان نخواهیم»مترجم:شیما فتحی/معرفی کننده:محیا حسن نژاد

این کتاب از مجموعه کتاب‌های «یاد بگیریم کنار هم زندگی خوبی داشته‌باشیم»می باشد،بعضی وقت ها بچه ها علاقه ی شدیدی به چیزی پیدا می کنند،طوری که فقط آن را برای خودشان می خواهند،در این داستان پسرک ماهیگیر ماه را گرفته بودو دلش نمیخواست ماه برای بچه های دیگر باشد...


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 46