اخبار شهرستانها
1398/3/1 چهارشنبه به همت کتابخانه ثامن الحجج (ع) شهرستان باخرز، نشست کتاب خوان در مدرسه عصمت باخرز برگزار شد به همت کتابخانه ثامن الحجج (ع) نشست کتاب خوان اردیبهشت ماه در مدرسه عصمت شهرستان باخرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان باخرز ، به همت کتابخانه ثامن الحجج (ع) نشست کتاب خوان اردیبهشت ماه در مدرسه عصمت شهرستان باخرز برگزار شد.

در این نشست صمیمی، پنج عنوان کتاب توسط اعضای فعال کتابخانه معرفی شد. کتابهای معرفی شده توسط اعضا به صورت ذیل می باشد.

"قصه دوستی " نوشته: قدمعلی سرامی/ ارائه: توسط ستایش اسدی

فوق درمورد آقا و خانم لاكپشتی است كه از تنهایی بسیار رنجور و خسته شده می باشند و واسه ی پیدا نمودن یك یار و دوست به بالای یك قله رفته و در هنگامی که به بالای تپه رسیده قبل از نگاه کردن به همدیگر از صدای پای هم ترسیده و سریعا در لاک خویش می‌روند

"چه فکر خوبی" نوشته: حون شون تاتو/ مترجم :امیر مراد حاصل /ارائه توسط آسنا باتقوا

در مورد دو دوست که با هم بازی میکنند و در حین بازی آموزش هایی را به بچه ها میدهند.

" مثل هزار ستاره" نوشته : محمد رضا یوسفی/ ارائه توسط زهرا افشار

داستان ستاره‌ای را می‌خوانند که از آسمان به زمین سفر می‌کند .این ستاره، هنگام خواب، ناگهان از روی هلال ماه، به سوی زمین سقوط می‌کند .او ابتدا خود را بر روی بال‌های یک پروانه، سپس بر روی گلبرگ‌های یک گل می‌بیند .او در زمین گردش می‌کند و در این سفر، با جوی آب، دخترکی گریان، کوه و ابر سفید گفت و گو می‌کند و سرانجام به کمک ابر سفید به آسمان باز می‌گردد .
"  چوپان دروغگو" نوشته  حسین فتاحی / ارائه مهیا رستمی

داستانی قدیمی راجب یک چوپان دروغگو و عاقبت آن

"طوطی سبز هندی " نوشته :محمد کیانوش/ ارائه توسط مهدیه سعادت

مجموعه شعر براي كودكان شامل 29 شعر است كه به موضوعاتي چون لذت نگهداري از حيوانات خانگي و يا زندگي در محيطي آرام و دلپذير مي‌پردازد