گزیده اخبار

1398/4/19 چهارشنبه همزمان با دهه کرامت محقق شد، حال و هوای رضوی در کتابخانه استاد صاحبکار زاوه به منظور گرامیداشت دهه کرامت و روز دختر برنامه های فرهنگی در کتابخانه عمومی صاحبکار زاوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به مناسبت ایام با سعادت دهه کرامت کتابخانه عمومی استاد صاحبکار شهرستان زاوه با حضور فعال اعضای کودک و نوجوان به برگزاری برنامه های فرهنگی پرداخت.

برنامه های اجرا شده که با موضوع ولادت حضرت معصومه(علیهم السلام) و روز دختر برگزار شد با استقبال اعضای کودک و نوجوان همراه بود.

از برنامه های اجرا شده می توان به جمع خوانی کتاب،قصه گویی با کتاب های تصویری،نقاشی و کاردستی،بازدید ورزشکاران دختر شهرستان از کتابخانه اشاره کرد.

قاسمعلی حقانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاوه در حاشیه برگزاری این برنامه ها گفت: استقبال بی نظیر کودکان و نوجوانان در برنامه های فرهنگی در مناسبت های مختلف اتفاق بسیار خوبی است که نشان از حس خوب اعضا در فضای کتابخانه دارد.

خوشبختانه مناسبت های ملی،مذهبی بهانه بسیار خوبی برای ترویج و رشد فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه است و باید از این ظرفیت عظیم به نحو احسن بهرمند شویم.