بيشتر
گزیده اخبار
اخبار شهرستانها
در آیینه مطبوعات
گزارش تصویری
با مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان صورت گرفت؛
همزمان با دهه کرامت و با مصوبه شورای فرهنگ عمومی نیشابور مسابقه کتابخوانی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نشست معرفی کتاب «ستاره من»، از منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور ناصر نادری، نویسنده اثر به صورت مجازی برگزار شد.
نویسنده کتاب ستاره من:
نویسنده کتاب «ستاره من» از منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در نشست مجازی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مشهد را پایتخت فعالیتهای فرهنگی و مرکزی برای اجرای تلاشهای دغدغه مند برای ارتقای حوزه معنوی عنوان کرد.
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نشست معرفی کتاب «نشانه ها»، از منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور ابراهیم حسن بیگی، نویسنده اثر به صورت مجازی برگزار شد.
به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛
به همت اداره کتابخانه های عمومی خراسان رضوی جلسه معرفی کتاب «ستاره من» از منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور نویسنده کتاب به صورت مجازی برگزار می شود.
با همکاری خیر نیک اندیش مشهدی محقق می شود،
با همکاری خیر نیک اندیش مشهدی تبلیغات جشنواره کتابخوانی رضوی در بیلبرد تبلیغاتی جایگاه سوخت مشهد نصب می شود.
با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد،
اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش کدکن تربت حیدریه با موضوع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در محل بخشداری برگزار شد.
نگاهی به منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی/ (گروه سنی کودک)
این کتاب اثری مصور و رنگی است که در ۱۱ بخش کوتاه، زندگی حضرت از تولد تا رحلت را به زبانی ساده همراه با تصایری زیبا برای کودکان روایت می‌کند.
نگاهی به منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی(گروه سنی کودک)
این کتاب ۱۰ قصه از زندگی امام هادی علیه‌السلام را در دوران سکونت در عراق روایت می‌کند که با قلمی شیوا و روان و تصویرگری زیبای خانم بهار اخوان، توانسته است مجموعه‌ای خواندنی را برای کودکان فراهم آورد.
با محوریت جشنواره رضوی برگزار شد،
اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش بایگ تربت حیدریه با موضوع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دفترامام جمعه برگزار شد.
بيشتر
1397/8/2 چهارشنبه