فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

تازه‌ترين اخبار

در دیدار مدیرکل با رئیس اداره اوقاف ناحیه سه مشهد مطرح شد؛

وقف؛ سنت حسنه ای برای ترویج فرهنگ مطالعه

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در دیدار با رئیس اداره اوقاف ناحیه سه مشهد از وقف به عنوان سنت حسنه ای برای ترویج فرهنگ مطالعه یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی،حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با حجت الاسلام عبدالحمید رحمانی، رئیس اداره اوقاف منطقه سه مشهد مقدس دیدار کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این دیدار با اشاره به احکام و دستورات متعالی دین مبین اسلام از از وقف به عنوان سنت حسنه ای برای ترویج فرهنگ مطالعه  یاد کرد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: نیت خیر مردم و توجه به سنت حسنه وقف و هدایت این نیات خیر به سمت کتاب و کتاب خوان و کتابخانه سازی زمینه ای برای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.

وی همکاریو همراهی اداره کل اوقاف و امور خیریه با اداره کل کتابخانه های عمومی را در جهت تبیین شاخصه های وقف در حوزه فرهنگی از جمله کتاب و کتابخوانی را  مسیری درخشان در جهت توسعه فرهنگی استان و کشور عنوان کرد.

حجت الاسلام عبدالحمید رحمانی نیز در این دیدار از حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و گفتگو درباره راهکارهای ترویج فرهنگ مطالعه ابراز خرسندی کرد.

وی از پیشنهادات ارائه شده در جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و راهکارهای ارتباط وهمکاری بیشتر استقبال کرد.

 
عكس های مرتبط :