فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

تازه‌ترين اخبار

در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی مطرح شد؛

استفاده از ظرفیت سازمان همیاری در جهت اجرای پروژه های کتابخانه ای

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با مدیرکل کتابخانه های استان دیدار و در خصوص بهره گیری از ظرفیتها و تداوم همکاری در جهت اجرای پروژه های این نهاد گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی  خراسان رضوی، حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و محمد سنجری، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این دیدار، با اشاره به راهکارهای توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، همکاری و همراهی تمامی ارگانهای اجتماعی را در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی از جمله کتاب و کتابخوانی موثر ارزیابی کرد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان از شهرداریها به عنوان جایگاه توجه به رشد و توسعه فرهنگ مطالعه یاد کردو از همراهی شهرداریهای استان با ادارات کتابخانه های عمومی شهرستانهای استان تقدیر کرد.

 محمد سنجری ، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی  نیز دراین جلسه بر همکاری و ارائه خدمات مختلف و تامین نیازهای نهاد کتابخانه های استان با استفاده از توانمندیهای سازمان همیاری تاکید کرد.

در این جلسه با اشاره به همکاری های سازمان همیاری در تجهیز و تکمیل کتابخانه مرکزی مشهد و همچنین تامین برخی نیازهای اداره کل کتابخانه های استان با هماهنگی شهرداری مشهد و از محل اعتبارات مالی این نهاد در این شهرداری بر تداوم این تعاملات تاکید شد.

گفتنی است، سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در سال 97 در تکمیل و تجهیز پروژه کتابخانه مرکزی مشهد که درحدود 20 سال متوقف شده بود با شهرداری مشهد و نهاد کتابخانه های مشهد همکاری موثری را انجام داد.

 
عكس های مرتبط :