فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

تازه‌ترين اخبار

در دیدار مسئولان تشکلهای فعال شهری منطقه با مدیر کل تاکید شد؛

ضرورت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در منطقه سیدی مشهد

در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و مسئولان شورای اجتماعی و دفتر تسهیل گری منطقه سیدی مشهد مقدس بر ضرورت برنامه ریزی در جهت توسعه فرهنگی و توریج فرهنگ مطالعه در این منطقه از مشهد تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ومسئولان شورای اجتماعی و دفتر تسهیل گری منطقه سیدی مشهد مقدس دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این دیدار از پیگری مسئولان شهری منطقه سیدی در ایجاد زیرساختهای فرهنگی و حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی استان تقدیر کرد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: مشهد مقدس پایتخت فرهنگی و معنوی ایران اسلامی و جهان اسلام است و همه  مناطق این شهر باید زمینه بهره مندی عادلانه از امکانات فرهنگی را داشته باشند.

وی با اشاره به همکاری و همراهی شهرداری مشهد به اداره کل کتابخانه های عمومی از اجرایی شدن برنامه های ارزشمند فرهنگی در سطح مشهد مقدس خبر داد.

 رحیم دولتی، مسئول دفتر شورای اجتماعی محله سید مشهد نیز در این دیدار بر ضرورت برنامه ریزی در جهت توسعه فرهنگی و ترویج فرهنگ مطالعه در این منطقه از مشهد تاکیدکرد.

هدی محمودی، مسئول دفتر تسهیلگری منطقه سیدی نیز در این جلسه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برگزاری برنامه های ترویجی کتاب و کتابخوانی در منطقه سیدی پرداخت.

 
عكس های مرتبط :