فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

يادداشت و پيام

در آغازین روز از هفته کتاب صادر شد؛

پیام تبریک مدیرکل به کتابداران کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان در آغازین روز از هفته کتاب و کتابخوانی،هفته کتاب و کتابخوانی را به تمامی کتابداران و کتابخوانان و علاقه مندان به مطالعه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ حجت الاسلام علی اکبر سبزیان مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در آغازین روز از هفته کتاب و کتابخوانی،هفته کتاب و کتابخوانی را به تمامی کتابداران و کتابخوانان و علاقه مندان به مطالعه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
پیام_تبریک

همکاران عزیز و کتابداران پرتلاش و بی ادعا

با سلام و درود فراوان
 آغاز هفته کتاب و روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به همه شما عزیزان تبریک می گویم.

 این شرایط بحرانی کرونایی با همه مصائب و شدائدی که به بار آورد این لطف خفیه را داشت که تلاش شما کتابداران عزیز را بیش از گذشته نمایان و کتابخانه ها و فعالیت های شما را به واسطه فضای مجازی به خانه ها برد.

 به احترام مجاهدت های عاشقانه تان و جهاد فرهنگی شما افسران غیور جبهه دانایی انقلاب اسلامی سر تعظیم فرود می آورم و در مقابل تلاشهای ارزشمندتان در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و افزایش دانش و بینش مردم تمام قد می ایستم تا همه بدانند که کتابداران پرتلاش و بی ادعا از هیچ تلاشی برای انجام رسالت خویش فروگذار نخواهند کرد.

 یاد و خاطره شهید عزیز کتابدار عباس غفرانی را هم گرامی می دارم و به روح آن عزیز افتخارآفرین جامعه کتابداری درود می‌فرستم.

 در جوار بارگاه ملکوتی امام دانایی و مهربانی برای همه شماعزیزان و خانواده های بزرگوارتان صحت، سلامت ،عافیت و موفقیت روز افزون از رب عزیز و دود مسئلت می نمایم.

دانا و مانا باشید ان شاالله

برادرکوچکتان
علی اکبرسبزیان