فهرست

انتصاب

با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی انجام شد؛

تودیع و معارفه در اداره کتابخانه های عمومی کاشمر

با حضور نمایندمردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کاشمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ با حضور حجت الاسلام جواد نیک بین،نماینده مردم کاشمر،بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی محمد فیض عارفی، به عنوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی کاشمر انتخاب و از زحمات مهدی زارعی، در دوران تصدی سرپرستی اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان تقدیر شد.


نماینده مردم کاشمر بردسکن و خلیل اباد در مجلس شورای اسلامی در این جلسه ایام ماه مبارک شعبان و حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

حجت الاسلام جواد نیک بین آینده انسانها و موفقیت و عدم موفقیت انسان در زندگی را در گرو انتخاب دوست و همنشینی با کتاب عنوان کرد.

وی همنشینی با کتاب را ضامن موفقیت و سعادت دانست و ادامه داد: هر شغلی تاثیرات خاص خود را بر شخص دارد و کتابداری، کتابخانه داری و همنشینی با کتاب در کتابخانه های عمومی نیز باعث می شود شخص روحیه ای لطیف و تودار و عمیق داشته باشد.

وی از کتابداری به عنوان یکی از بهترین شغلها یاد وتاکید کرد: تلاشهای بسیار خوب در جهت توسعه و ترویج فرهنگ کطالعه در شهرستان کاشمر انجام شده است و امیدورایم این حرکت رو به رشد و موفقیتهای حاصل شده در دوران مسئولیت جدید اداره کتابخانه های عمومی کاشمر نیز ادامه داشته باشد.


مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاشهای انجام شده در دوران گذشته مسئولیت در اداره کتابخانه های عم