1398/11/24 پنجشنبه همزمان بادهه فجر برگزار شد، برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی چناران همزمان با دهه فجر برنامه های متنوع فرهنگی شامل مسابقه کتابخوانی و نشست کتاب خوان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با دهه فجر برنامه های گوناگون فرهنگی شامل مسابقه کتابخوانی و نشست کتاب خوان برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی چناران گفت:در مسابقه کتابخوانی شماری از دانش آموزان به صورت شفاهی به سوالات مطرح شده از کتاب مورد مطالعه خود پاسخ گفتند و به برگزیده ها جوایزی اهدا شد.

مریم نوروزی افزود: همچنین در نشست کتاب خوان آموزشگاهی به مناسبت دهه شکوهمند فجر که در آموزشگاه شهید رضوی برگزار شد، کتابهای زیر معرفی شدند:

" موج اف. ام "  نوشته قاسم کریمی/ ارائه توسط غزل رمضانپور (دانش آموز)

کتاب موج اف - ام اشاره‌ای به تاریخ جنگ تحمیلی دارد. عظمت ایثار و فداکاری که در هشت سال دفاع مقدس روی داد و نقش آن در تغییر سرنوشت مردم ایران، به گونه‌ای است که بی هیچ تردیدی وجود چنین مجموعه‌ای ضروری به نظر می‌سد تا نسل نوجوان بتواند با زوایای مختلف عمق و شکوه این از خود گذشتگی، آشنا شود.

"سیب و آرزو" نوشته حسین فتاحی / ارائه توسط  زهرا نیکو (دانش آموز)

نویسنده در این کتاب حدود  20 تا 30 خاطره را به قصه‌ واره‌هایی تبدیل کرده است و در هرکدام خصوصیات اخلاقی امام محور قرار داده شده است.

" آن جمعه" نوشته حمیدرضا شاه آبادی / ارائه شده توسط  فاطمه محمودآبادی (دانش آموز)  
                         
 مجموعه کتاب‌های((روزهای خدا)) به شرح وقایع و رخدادهای روزهای سرنوشت‌سازی اختصاص دارد که به پیروزی انقلاب اسلامی انجامید .

 "عطر گل های خورشید" نوشته مرضیه غفار / ارائه شده توسط ستایش نجفی(دانش آموز)

به زبان ساده و برای گروه‌های سنّی (ب) و (ج) تدوین شده است.

"حرفهایم با امام" نوشته  ش‍ورای‌ ب‍ررس‍ی‌ ک‍ت‍اب‍ه‍ای‌ ق‍اص‍دک‌/ ارائه شده توسط مهلا ایران خواه (دانش آموز)

این کتاب را انتشارات ذکر  منتشر کرده است و در واقع کتابی است با نثری روان و قابل فهم که به شکل روایت داستانی خوانندگان را با شرایط و زمان های روایت داستان آشنا می‌کند.

" تا آسمان (زن‍دگ‍ی‌ن‍ام‍ه‌ ش‍ه‍ی‍د س‍ع‍ی‍دی‌)"نوشته ع‍ل‍ی‌ ن‍ورآب‍ادی‌/ ارائه شده توسط آیلار داوری(دانش آموز)

این کتاب نوشته ی آقای علی نورآبادی ست که در زمستان سال1381 و در 97 صفحه توسّط مرکز اسناد انقلاب اسلامی به چاپ رسیده است.

 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]