1398/11/24 پنجشنبه همزمان با دهه فرخنده فجر انقلاب اسلامی برگزار شد؛ برنامه های فرهنگی در کتابخانه عطار نیشابوری روستای برزنون به مناسبت دهه فجر، برنامه های فرهنگی در کتابخانه عمومی شیخ فریدالدین عطار نیشابوری روستای برزنون نیشابور برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مسئول کتابخانه شیخ فریدالدین عطار نیشابوری روستای برزنون شهرستان نیشابور، از برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع ویژه ایام الله دهه فرخنده فجر در این کتابخانه خبر داد.

عباسعلی برزنونی، مسئول کتابخانه عمومی شیخ فریدالدین عطار نیشابوری روستای برزنون شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت:با آغاز دهه فرخنده فجر و همگام با سایر نهادهای فرهنگی،برنامه های متنوع در کتابخانه ها برگزار می شود تا اعضای کتابخانه ها به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان با حوادث و ماجرای انقلاب بیشتر آشنا شوند.

 وی ادامه داد:آذین بندی کتابخانه ها، بازدید دانش آموزان از کتابخانه، بازنمایی منابع موجود در کتابخانه ها با برگزاری نمایشگاه کتاب از آثار موجود در کتابخانه با موضوع انقلاب و امام خمینی(ره)، نشست کتاب خوان، جمع خوانی کتاب های مرتبط و... از جمله مهم ترین برنامه های انجام شده در روزهای فجر انقلاب است.

برزنونی در ادامه افزود:یکی از جالب ترین برنامه هایی که توسط کتابخانه ما انجام شد برگزاری نشست کتاب خوان مدرسه ای در هنرستان شهید چمران با حضور فرماندهی و اعضای بسیج شهدای برزنون بود که حوادث روز دوازدهم بهمن ماه، ورود حضرت امام خمینی به ایران و ... برای دانش اموزان روایت گری و تبیین شد.

برزنونی هدف از بزرگداشت ایام الله دهه فجر را آشنایی مخاطبان جوان و نوجوان با تاریخ ایران و بیان ایثار و فداکای های ملت ایرن در برهه تاریخی سال 1357 دانست و ابراز امیدواری کرد با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی استقبال از کتابخانه ها بیشتر شود.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]