1399/9/2 یکشنبه همزمان با هفته کتاب برگزار شد؛ نشست کتاب خوان توسط اداره کتابخانه های عمومی جغتای همزمان با هفته کتاب اولین نشست کتاب خوان مجازی توسط اداره کتابخانه های عمومی جغتای با حضور نویسنده کودک و نوجوان، رفیع افتخار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، نشست کتابخوان مجازی با حضور رفیع افتخار، نویسنده مطرح کودک و نوجوان توسط اداره کتابخانه های عمومی جغتای و با همکاری کتابخانه های عمومی شهدای جغتای و شهدای ابویسان برگزار شد.

در ابتدای این نشست علی اکبر آزادواری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری جغتای، ضمن تبریک هفته کتاب و خیرمقدم به رفیع افتخار اظهار داشت: رفیع افتخار نویسنده نامی کشور با آثار ارزشمند خود توانستند خدمات فرهنگی بسیار مطلوبی را به تمامی دوستداران کتاب عرضه کنند و ما امیدواریم در این برنامه میزبانان خوبی برای ایشان باشیم.

کبری اولیائی نژاد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جغتای به معرفی نویسنده پرداخت و نمایی کلی از آثار آقای افتخار معرفی گردید و کتاب بی نام توسط اکرم راچمنی کتابدار کتابخانه شهدای جغتای معرفی شد.

در ادامه نیز رفیع افتخار نویسنده مطرح کودک و نوجوان کشور، ضمن معرفی کلی خود و تشریح حوزه فعالیت هایشان به سوالات مطرح شده در این برنامه پاسخ داد.

در پایان نیز کتاب «تپش» توسط زینب ابویسانی مسئول کتابخانه شهدای ابویسان معرفی و نامه ای به نویسنده توسط مائده ابویسانی خوانده شد.

این نشست در بستر اسکای روم در روز چهارشنبه مورخ 28 آبان ماه ساعت 10برگزار شد.

رفيع افتخار متولد 1339 در تهران و كارشناس ارشد كشاورزی است. او تاليف و ترجمه برای نوجوانان را از سال 1369 آغاز كرده و تاكنون بیش از ۵۰ اثر برای کودکان و نوجوانان نوشته است. از آثار این نویسنده می‌توان به «طلسم خانه‌ عنکبوت‌ها»، «برعسوس»، «برسدبه دست دوست»، «دنیای آرزوها»، «از ورای یک خاطره»، «تعطيلات بامزه يخمک»، «ساپروفیت»، «شب نشینی باعموبسک» و «راز صورتی من» اشاره کرد. 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]