1398/11/19 شنبه نشست کتابخوان فجر در کتابخانه عمومی مرحوم علی آبادی نیشابور با تلاش کتابداران کتابخانه عمومی زنده یاد مهندس یاسر علی آبادی نیشابور، نشست کتاب خوان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، با تلاش کتابداران کتابخانه عمومی  زنده یاد مهندس یاسر علی آبادی شهرستان نیشابور، نشست کتاب خوان بهمن ماه ویزه ایام الله دهه فجر با حضور دانش آموزان  علاقمند در محل کتابخانه برگزار شد.

اقدس ملانوروزی ، مسئول کتابخانه عمومی علی آبادی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه هایی که به صورت مرتب هر ماه در کتابخانه و مدارس برگزار می شود نشست های کتاب خوان است که شرکت کنندگان دراین نشست ها با معرفی کتاب هایی که خوانده اند دیگران را به مطالعه و خواندن کتاب تشویق می کنند.

 ملانوروزی اضافه کرد: به مناسبت گرامیداشت دهه فخنده فجر دانش آموزان علاقمند با حضور در کتابخانه بهترین کتاب های خوانده شده خود را با دیگر دانش آموزان به اشتراک گذاشتند، در این نشست کتاب های ذیل معرفی شد:

"در طلوع آزادی" نویسنده: حمیدرضا شاه آبادی/ معرفی‌کننده: محمدعلی یعقوبی

در طلوع آزادی» گزارشی داستانی از وقایع روز‌های ۲۱ و ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ را شرح می‌دهد که گویای پیوستن ارتش به نیرو‌های انقلابی و روز‌های منتهی به پیروزی انقلاب است.

"آن جمعه" نویسنده: حمیدرضا شاه آبادی/ معرفی‌کننده: علی بوژمهرانی

این کتاب، روزشمار حوادث و تظاهرات پس از آن است، به همراه عکسهای مستند و گویا، که به کشتار وحشیانه رژیم در ١٧ شهریور (جمعه سیاه) ١٣٥٧ و متعاقب آن، پیام امام خمینی به ملت شریف ایران می انجامد.

"امام آمد" نویسنده: حمیدرضا شاه آبادی/ معرفی‌کننده: علی قرائی

یک کتاب به صورت گزارش گونه از روزهای آخری است که ایران منتظر ورود امام خمینی بوده است.

"زیر بار ستم نمی رویم" نویسنده: حمیدرضا شاه آبادی/ معرفی‌کننده: امیررضا علیا

این کتاب گزارشی از وقایع روزهای 19 و 20 آذر ماه 1357 است.

"نیمکت های پاییزی" نویسنده: حمیدرضا شاه آبادی/ معرفی‌کننده: سجاد کریمی

این کتاب، گزارش مشروح مراسم سیزده آبان سال ١٣٥٧ است.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]