1398/11/20 یکشنبه همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد؛ نشست کتاب خوان ویژه دهه فجر در کتابخانه عمومی عطاملک جوینی نقاب به مناسبت دهه فجر کتابخانه عمومی عطاملک جوینی نقاب اقدام به برگزاری نشست کتاب خوان ویژه این دهه کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به مناسبت  دهه فجر در بهمن ماه سال 1398 کتابخانه عمومی عطاملک جوینی نقاب اقدام به برگزاری نشست کتاب خوان ویژه این هفته در محل کتابخانه کرد.

 این نشست با حضور زهرا محمدی، کتابدار کتابخانه عطاملک جوینی و جمعی از اعضای کتابخانه برگزار شد.

زهرا محمدی، کتابدار کتابخانه کتاب «گرگ سالی» اثر محمد حسین فردی از انتشارات سوره مهر که روایتی است استعاری و نمادین از یک فراز تاریخی در ایران. این اثر به خوبی توانسته است استعمار و هجمۀ آمریکا را در دورۀ پهلوی بر ایران به نمایش بگذارد.  را معرفی کردند دیگر کتاب های معرفی شده در این نشست به شرح زیر می باشد.

«توانائی های خود را بشناسید» نویسنده: ویکتور پکلیس/ ارائه دهنده: آمنه قنبرآبادی

در این کتاب مجموعه‌ای از دستاوردهای تمام علوم را در سراسر تاریخ کاوش در خلاقیت‌های آدمی در دسترس خواننده قرار نداده است. بلکه به برخی از کشفیات بزرگ مخصوصا در رشته‌های زیست‌شناسی، پزشکی و روان‌شناسی توجه کرده است.

«گیاهان داریی» نویسنده: امیر خرسند/ ارائه دهنده: مریم کروژدهی

  کتاب گیاهان دارویی، تالیف علی توکلی، روایتی ساده از آثار و افکار طبیبان سنتی ایران برای فرهیختگان و داروفروشان گیاهی امروزه است، به تجربه ثابت شده در بعضی موارد دیده شده که اثر شایان توجهی در بهبود بیماران داشته است. البته بیشتر این گیاهان دارویی در کوه‌های کیلان می‌روید.

«صبح جادویی» نویسنده:هال الرود / ارائه دهنده: معصومه نقابی

برای افراد جویای موفقیت کتاب صبح جادویی کاملا یک تغییر دهنده ی بازی است که اجازه می دهد به سطوح بالاتری از زندگی تان برسید و موفقیت شخصی و حرفه ای شما را بسیار فراتر از چیزی می برد که در گذشته به آن دست پیدا کرده اید.

 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]