با حضور در اداره کل بهزیستی استان انجام شد؛ گرامیداشت روز بهزیستی توسط کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد جمعی از کتابداران کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد با حضور در اداره کل بهزستی استان و ابلاغ پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی استان روز بهزیستی را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، جمعی از کتابداران کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد با حضور در اداره کل بهزستی استان و ابلاغ پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی استان روز بهزیستی را گرامی داشتند.

 همزمان با 25 تیرماه سالروز بهزیستی جمعی از کتابداران کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) با حضور در سازمان بهزستی خراسان رضوی با تبریک این روز به کارکنان بهزیستی با اهدا لوح تقدیری از طرف حجت الاسلام سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی از حمیدرضا پوریوسف، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی تقدیر کردند.

در این بازدید که به همت ساناز رهنما، کتابدار بخش ناشنوایان کتابخانه و با حضور الهه فیض، رابط فرهنگی کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره)مشهد انجام گرفت از تلاشها و تعاملات سازنده این سازمان با کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد تقدیر شد.

در این دیدار با حضور مسعود فیروزی، معاونت توانبخشی بهزیستی تعاملات بیشتر به خصوص در زمینه تامین منابع نابینایان و ناشنوایان و عضویت افراد نابینا و ناشنوا و ارائه خدمات خاص به سالمندان در محل کتابخانه مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید مقرر شد لیستی از مراکز توانبخشی مورد تایید بهزیستی در اختیار بخش نابینایان و ناشنوایان کتابخانه مرکزی امام خمینی( قدس سره) جهت اطلاع رسانی به اعضاء نابینا و ناشنوا قرار گیرد.

شایان ذکر است بخش نابینایان و کم بینایان و بخش ناشنوایان از جمله بخشهای فعال کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) با همکاری و همراهی اداره کل بهزیستی استان در سال گذشته شاهد حضور جمع زیادی از جامعه نابینایان و کم بینایان و ناشنوایان استان در کتابخانه بوده و در همین راستا نیز برنامه های مختلف فرهنگی از جمله بازدید علمی و نشستهای کتاب خوان برگزار شده است.


 
بيشتر
 [PageVisit]