به مناسبت روز ملی ازدواج برگزار شد؛ جلسه مشاوره خانواده در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره)مشهد اولین جلسه مشاوره خانواده با رویکرد ازدواج آسان به مناسبت روز ملی ازدواج در محل کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره)مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ به مناسبت اول ذیحجه، سالروز باسعادت ازدواج حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت علی (ع) و روز ملی ازدواج ، جلسات مشاوره مجازی خانواده با رویکرد ازدواج آسان و اصولی در محل کتابخانه مرکزی مشهد آغاز به کار کرد.

این جلسات که با حضور وحیده نقوی نیا، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی خانواده و مشاور کلینیک مشاوره دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد با محوریت معرفی کتاب برای مشاوره در خصوص ازدواج اصولی و صحیح در قالب ویدئو مجازی برای بازنشر در فضای مجازی آماده شد.

 نقوی نیا در این جلسه با ذکر توضیحاتی در خصوص ازدواج درست و لزوم مشاوره و مطالعه پیش از ازدواج برای جوانان در جهت انتخاب صحیح به معرفی کتاب پرسش و پاسخ های مشاوره ی قبل از ازدواج اثر غلامرضا عسکری و شیوا مجیدی پرداخت.

وی از این اثر به عنوان یک منبع خوب برای پاسخ به سوالات متداولی که برای جوانان در آستانه ازدواج پیش می آید نام برد.

شایان ذکر است با توجه به تاکید نهاد کتابخانه های عمومی کشور به برگزاری فعالیتهای مجازی و اعلام این سرفصل(خانواده و ازدواج آسان) به عنوان موضوع مورد توجه برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی، اولین جلسه مشاوره ازدواج اسان توسط کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد همزمان با روز ملی ازدواج آماده و منتشر شد. 
بيشتر
 [PageVisit]