به منظور افزایش نشاط و پویایی کتابخانه انجام شد؛ زیباسازی کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد به منظور ایجاد فضایی دلنشین برای اعضا، کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد زیباسازی و شاداب سازی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به منظور افزایش نشاط و پویایی در جهت ایجاد فضایی مفرح و دلنشین برای حضور اعضا، کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد زیباسازی و شاداب سازی شد.

معاون کتابخانه مر کزی امام خمینی(قدس سره) گفت: فضای کتابخانه های عمومی باید دلنشین و گیرا باشد و یکی از اصلی ترین وظایف ما در نهاد کتابخانه های عمومی تامین فضای مناسب، راحت، امن و جذاب برای مراجعه کنندگان به کتابخانه های عمومی استان است و ما وظیفه داریم زیرساخت های مناسبی را برای حضور عموم مردم و جذب حداکثری عضو در کتابخانه های عمومی فراهم کنیم.

ملیحه فخار ادامه داد: یکی از راههای افزایش حضور و علاقمندی افراد به کتابخانه های عمومی فراهم بودن فضای زیبا و با نشاط مبتنی بر ارزش های جامعه است و امید داریم با این تمهیدات ویژه فضایی مناسب شهروندان را ایجاد نماییم.

وی ادامه داد: گلکاری فضای عرصه، رنگ آمیزی طبقات و انتخاب رنگ های بخش های مختلف کتابخانه مبتنی بر اصول روانشناختی رنگ ها و با مشورت، مشاوران و روانشناسان شخصیت، بهره گیری از گلدان ها در ورودی و فضاهای مختلف، نصب تابلوهای معرفی کتاب و دیوار نوشته ها از جمله تمهیدات و زیرساخت هایی ست که در راستای شاداب سازی کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد به عنوان بزرگترین کتابخانه عمومی کشور انجام گرفته است.


 
بيشتر
 [PageVisit]