با تقدیر از خبرنگاران انجام شد؛ بزرگداشت روز خبرنگار توسط کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد به مناسبت روز خبرنگار، خبرنگاران حوزه کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد به پاس همراهی و تلاش در انعکاس اخبار و فعالیتهای کتابخانه تقدیر شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به مناسبت 17 مردادماه، روز خبرنگار و با هدف پاسداشت از خبرنگارانی که از آغاز به کار کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد تا به امروز همراه کتابخانه بودند، از دبیر و خبرنگار شهرآرامحله منطقه نه مشهد، تقدیر شد.

الهه فیض، رابط فرهنگی کتابخانه مرکزی مشهد با حضور در محل روزنامه شهرآرا محله منطقه نه، از تلاشهای این خبرنگاران برای انعکاس اخبار و فعالیتهای کتابخانه مرکزی مشهد قدردانی شد.

وی گفت: تعامل خوبی که بین کتابخانه و روزنامه برای درج خبرها به ویژه برای اهالی و ساکنین همجوار کتابخانه به وجود آمده است فرصت مغتنمی ست که موجب آگاهی رسانی شهروندان از آنچه در کتابخانه به ویژه در این ایام تعطیلی اعضاء صورت گرفته است می گردد که این خود می تواند انسجام مراجعین را علاوه بر پیگیری ها از طریق فضای مجازی در رسانه های مکتوب نیز با کتابخانه را بیشتر کند.

فیض ادامه داد: امروزه کتابخانه ها بیش از پیش نیاز به رسانه را برای ارتباط بیشتر با مردم حس می نمایند و خبرنگاران نیز بیشتر از پیش محیط امن کتابخانه را برای به روز ماندن و افزونی اطلاعاتشان برگزیده اند و این تعامل دو سویه می تواند منجر به آگاهی رسانی دقیق و به روز  مردم و مراجعین شود.

در این مراسم از  نجمه موسوی کاهانی دبیر شورامحله و سمیرا منشادی خبرنگار شهرآرامحله منطقه نه تقدیر شد و در پایان نیز پیامی از نجمه موسوی کاهانی در خصوص روزخبرنگار و تعامل به کتاب و کتابخوانی در فضای مجازی باز نشر شد. 
بيشتر
 [PageVisit]